Retusz dla fotografów - sezon 2

Adobe Photoshop

Już dostępny w przedsprzedaży!

Poniżej wstęp,  jeden z "gadanych" odcinków kursu i coś dla zaczynających przygodę z Photoshopem, czyli odcinek o warstwach 🙂 Mam nadzieję, że po obejrzeniu będziesz mieć większą pewność, czy kurs będzie dla Ciebie wartościowy, czy nie.

A jeśli już wiesz, że kurs spełni Twoje oczekiwania -> przejdź od razu do sklepu

Wstęp. Co znajdziesz w kursie?

 

5 typowych problemów retuszu w Photoshopie

(odcinek z kursu)

 

Warstwy. Podstawy Photoshopa

 

Co znajdziesz w kursie?

  • Kompletny retusz portretu od A do Z: Poznasz wszystkie kroki jakie wykonuję przy swoim retuszu
  • Lekcje w odcinkach: Kurs będzie nagrany tak, by Ci ułatwić oglądanie i pracę własną
  • Nie tylko technika, ale i porady: Staram się unikać ciężkich technik retuszu High-End, bo ten ma na celu perfekcję. Ja staram się pokazać w piękny ale i wiarygodny sposób fotografowaną osobę. W kursie będzie więc nie tylko technika, ale i kilka porad na co zwrócić uwagę by zdjęcie było wiarygodne.
  • Proste techniki retuszu: Retusz nie musi być skomplikowany. Przez lata upraszczałem swój retusz by był prosty i przyjemny. Jeżeli podobają Ci się moje zdjęcia, to zachęcam - może i Tobie przypadnie do gustu moje proste podejście i ułatwisz swój retusz.
  • Kurs w formie "spotkania" 1 na 1: Jeżeli śledzisz moje filmy i vlogi, to właśnie w takiej bezpośredniej formie będzie cały kurs. Trochę jak spotkanie przy jednym komputerze 🙂
  • Przykładowe pliki RAW do pracy własnej: W ramach kursu uzyskasz dostęp do plików, na których pracuję. Możesz więc ćwiczyć techniki, które pokazuję.
  • Akcje do Photoshopa: Dostajesz kilka akcji (operacji), które używam

Nie masz jeszcze Sezonu 1?

Sprawdź kurs z Lightroom'a

Masz pytania?

napisz do mnie: kursy@zieniu.pl