Adobe Photoshop

Retusz dla fotografów - sezon 2*

KUP KURS ONLINE

*Kurs Adobe Photoshop jest kompletnym kursem retuszu dla fotografów. Jednak wspaniale uzupełnia się z kursem Adobe Lightroom.

Chcesz dowiedzieć się jak robić lepsze zdjęcia?

Naucz się jak sprawnie osiągnąć świetne efekty i nadać swoim zdjęciom wyjątkowy klimat oraz w jaki sposób przykuć uwagę odbiorcy i zyskać rozpoznawalność w sieci

Retusz dla fotografów. Sezon 2 to najszybsza i najłatwiejsza droga do opanowania programu Adobe Photoshop, używanego zarówno przez początkujących, jak i zawodowych fotografów.

Retusz zdjęć nie musi być skomplikowany. Przez lata upraszczałem swój retusz by był prosty i przyjemny. Jeżeli podobają Ci się moje zdjęcia, to zachęcam - może i Tobie przypadnie do gustu moje proste podejście i ułatwisz swój retusz.

Nauczę Cię nie tylko, jak szybko i efektywnie retuszować zdjęcia, ale także podpowiem Ci na co zwracać uwagę by zdjęcia były wiarygodne.

W ramach kursu uzyskasz dostęp do plików RAW, na których pracuję. Możesz więc ćwiczyć techniki, które pokazuję.

Poznaj tajniki Photoshopa gdziekolwiek jesteś

Jeśli cenisz sobie swobodę i mobilność - mój kurs Retusz dla fotografów jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Możesz korzystać z niego na wszystkich urządzeniach/platformach. Teraz możesz się uczyć kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcesz:

 • komputer (PC/Mac)
 • tablet (Android/iOs)
 • smartfon (Android/iOs)

Widziałeś już kurs Adobe Lightroom?

ZOBACZ WIĘCEJ

Jakich technik retuszu nauczysz się z kursu?

Zazwyczaj unikam ciężkich technik retuszu High-End, bo ten ma na celu perfekcję. Ja staram się pokazać fotografowaną osobę w piękny ale i wiarygodny sposób

Wstęp. Co znajdziesz w kursie?

Kompletny retusz portretu od A do Z: Poznasz wszystkie kroki jakie wykonuję przy swoim retuszu

 • Nie tylko technika, ale i porady: Staram się unikać ciężkich technik retuszu High-End, bo ten ma na celu perfekcję. Ja staram się pokazać w piękny ale i wiarygodny sposób fotografowaną osobę. W kursie będzie więc nie tylko technika, ale i kilka porad na co zwrócić uwagę by zdjęcie było wiarygodne.
 • Proste techniki retuszu: Retusz nie musi być skomplikowany. Przez lata upraszczałem swój retusz by był prosty i przyjemny. Jeżeli podobają Ci się moje zdjęcia, to zachęcam - może i Tobie przypadnie do gustu moje proste podejście i ułatwisz swój retusz.
 • Kurs w formie "spotkania" 1 na 1: Jeżeli śledzisz moje filmy i vlogi, to właśnie w takiej bezpośredniej formie będzie cały kurs. Trochę jak spotkanie przy jednym komputerze 🙂
 • Lekcje w odcinkach: Kurs będzie nagrany tak, by Ci ułatwić oglądanie i pracę własną
 • Przykładowe pliki RAW do pracy własnej: W ramach kursu uzyskasz dostęp do plików, na których pracuję. Możesz więc ćwiczyć techniki, które pokazuję.
 • Akcje do Photoshopa: Dostajesz kilka akcji (operacji), które używam

Zobacz przykładowe odcinki

5 typowych problemów retuszu
w Photoshopie
 
WARSTWY.
PODSTAWY PHOTOSHOPA
 

Co mówią uczestnicy?

Dlaczego kurs online to najlepsze rozwiązanie?

 • Ponad 10 godzin materiału szkoleniowego

  Konkretna wiedza wraz z przykładami, bez omawiania niepotrzebnych funkcji. Dostaniesz ode mnie akcje i pliki z warstwami do pracy.  Dzięki nim szybciej się nauczysz wszystkich technik.

 • Wszystkie aktualizaje w cenie

  Jeżeli coś dodam do kursu, a dodam  – też to dostajesz bez dodatkowych opłat.

 • Zamknięta grupa wsparcia dla uczestników

  To będzie takie miejsce, gdzie będziemy mogli się spotkać z wszystkimi uczestnikami kursu. Tam będziesz mógł/mogła zadawać nurtujące Cię pytania.

Spodobała Ci się moja oferta?

KUP KURS

Poznajmy się

Spędzimy sporo czasu razem, pozwól więc, że się przedstawię 🙂

Przygodę z fotografią zaczynałem od trybu auto. Trochę mi zajęło by zrozumieć, że w fotografii liczy się nie tylko technika, ale myślenie o zdjęciu, światło i retusz.

Warsztaty prowadzę od ponad 5 lat i mam ten przywilej, że spotykam się na nich z niesamowitymi ludźmi z pasją. Mam nadzieję, że i my się spotkamy.

Sprawdź moje inne warsztaty i poradniki [ youtube ]. W taki sposób staram się przekazywać wiedzę

SUBSKRYBUJ KANAŁ NA YOUTUBE